آموزش دانلود ویدئو از توییتر

توییتر از جمله پر طرفدارترین شبکه های اجتماعی می باشد که می توان از آخرین رویداد ها بوسیله آن مطلع شد. ممکن است در توییتر ویدئویی مشاهده کنید و قصد دانلود آن را داشته باشید. اگر با نحوه دانلود ویدئو از توییتر آشنا نیستید تا انتهای مطلب ما را همراهی کنید.

یکی از راه های دانلود ویدئو از توییتر ، دریافت ویدئو از طریق وب سایت های دانلود و یا استفاده از یک اپ اندروید می باشد. شما را با این دو روش آشنا می کنم. ( متاسفانه در این زمینه برای ios اپلیکیشنی وجود ندارد ).

دریافت از طریق وب سایت های دانلود آنلاین

چندین وب سایت دانلود آنلاین وجود دارد که به شما اجازه می دهد تا ویدئو های توییتر را دریافت کنید. البته فقط تعداد کمی از آن ها برای این کار مناسب است.

از جمله این سایت ها می توان به TwitterVideoDownloader و DownloadTwitterVideo اشاره کرد که دو سرویس آنلاین هستند. ما دانلود ویدئو از این دو سایت را به شما توصیه می کنیم که رفع کننده نیاز شما نیز هستند.

دستورالعمل دانلود ویدئو از توییتر

ابتدا به سایت Twitter.com مراجعه کنید و ویدئو مورد نظر خود را انتخاب کنید و ویدئو مد نظر خود را انتخاب کنید. با کلیک کردن روی فلش کنار توئیت لینک را کپی نمایید. حال کافیست URL ویدئو توییتر را در یکی از سایت های نام برده کپی کنید و به دانلود ویدئو بپردازید.

 

آموزش دانلود ویدئو از توییتر

استفاده از اپ اندرویدی برای دانلود ویدئو از توییتر

در گام اول برای دانلود ویدئو از توییتر نرم افزار twitter video & GIF downloader را از گوگل پلی دانلود کنید و روی گوشی خود نصب کنید. پس از نصب این برنامه به اپ توییتر و یا آدرس توییتر در مرورگر مراجعه کنید و توییت خود را پیدا کنید. پس از آن روی فلش کشویی کلیک کنید تا گزینه های مختلف را مشاهده کنید. پس از آن گزینه Copy link to Tweet را انتخاب کنید.

حال که دارای URL توییت هستید، تنها کافیست به اپ مراجعه کنید. پس از وارد کردن لینک URL درون کادر، کلید Download را کلیک کنید تا دانلود ویدئوی مورد نظر آغاز شود.

با تمام این توضیحات شما به یک اپ اندرویدی یا یک وب سایت دانلود ویدیو نیاز دارید تا بتوانید ویدئو توییتر را دریافت کنید. در توییتر گزینه دانلود ویدئو وجود ندارد و تنها راه حل، انجام مراحل بالا است. برای ذخیره یا دانلود ویدئو از توییتر باید از برنامه های شخص ثالث کمک بگیرید زیرا کاربردی و در دسترس می باشد.

/ 0 نظر / 30 بازدید